Sme experti na webové aplikácie


Špecializujeme sa na Vue.js a Laravel. Poskytujeme riešenia na mieru a konzultácie.

Ako vám môžeme pomôcť?


Z grafiky do HTML,CSS

Transformujeme grafický návrh do HTML+CSS, cross-browser optimalizácia, responzívny dizajn.

Front-end aj back-end

Vue.js/Nuxt.js ako single-page aplikácia alebo implementácia do vášho existujúceho redakčného systému, vývoj Laravel API na mieru

Konzultácia

Viete, čo chcete, ale neviete ako? Prekonzultujeme výber technológií, navrhneme riešenia, pomôžeme nastaviť procesy vo vašom vývojárskom tíme

Sústredíme sa na váš biznis

Technológie sa menia a my s nimi držíme krok. Zároveň si udržiavame celkový obraz. Technológie sú na to, aby sme naplnili potreby zákazníka a pomohli vám robiť biznis.

Mobilné zariadenia

Sústredíme sa na zákazníka. A zákazník dnes často používa mobil. Sme špecialisti na web stránky, ktoré sa dobre zobrazia všade - na mobile, tablete aj počítači.

Dlhodobá spolupráca

Dodaním produktu sa naša komunikácia nekončí. Zaujímame sa, či všetko funguje ako má. Pomáhame riešiť problémy, implementujeme prípadné zmeny a spolupracujeme na ďalšom vývoji.

Agilný vývoj

Pružne reagujeme na zmeny, využívame metódy agilného vývoja, pravidelne prehodnocujeme vaše požiadavky a výsledky dodávame priebežne po funkčných celkoch.

Zmysel pre detail

Dodržiavame best-practices v našom obore, pracujeme precízne, kód udržiavame prehľadný, pravidelne si v ňom "upratujeme" a myslíme na budúce rozširovanie či zmeny.

Majú nás radi

Máme radi našich klientov. A oni majú radi nás. Pomohli sme už mnohým účinne osloviť ich zákazníkov pomocou web stránky. Pre našich klientov sme dodali služby ako:

  • analýza web stránky a zvyšovanie konverzií
  • front-end aj back-end vývoj
  • realizácia reklamných kampaní netradičným spôsobom

Niektorí sa chceli podeliť o skúsenosť...

KONTAKTUJTE NÁS

Začnime tým, že nám napíšete niečo o vašom projekte...